بوشن گالوانیزه 1/2 1 اینچ

تاریخ تحویل: 1 الی 3 روز کاری
تولید کننده: متفرقه
30,000 تومان
25,900 تومان

 

اتصالات آهنی یا با نام انگلیسی FITTING که به عنوان رابط ، انشعاب دهنده ، تقسیم کننده ، متصل کننده، تغییردهنده مسیرحرکت لوله ، کاهنده سایز و انسداد کننده و... برای عبور سیالات مایع و گازی مورد استفاده قرارمیگیرد.
یکی از الزامات خطوط لوله برای انسداد خط در پوش می باشد که برای انسداد لوله به دو صورت دنده مادگی FNPT و نرMNPT می باشد که بنابر نیاز خط انتخاب می شود.

 

شرح جامع بوشن گالوانیزه

 

بوشن گالوانیزه یک قطعه استوانه ای از اتصالات گالوانیزه می باشد که دوسر آن از داخل به صورت ماده گی رزوه شده است، و برای اتصال دو لوله گالوانیزه به یکدیگر به کار برده می شود.

 

لوله های گالوانیزه ای که در چاه برای انتقال آب از داخل چاه به بیرون استفاده می شود لوله گالوانیزه می باشد و معمولا سایز آنها 5 اینچ یه 6 اینچ می باشد که برای اتصال این لوله ها به یکدیگر از بوشن استفاده می شود. و این بوشن ها معمولا به صورت سفارشی تولید می شود، و معمولا از جنس فولاد بوده و بعد از رزوه شدن گالوانیزه می شود و برای اتصال لوله ها به هم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اطلاعات فنی بوشن گالوانیزه:

 

بوشن گالوانیزه یک اتصال بسیار ساده ولی پر کاربرد می باشد که در لوله کشی های گالوانیزه برای اتصال لوله ها به هم به صورت پیچی مورد استفاده قرار می گیرد ، و هنگام بروز مشکل در خط لوله کشی قسمت مشکل دار را به راحتی باز کرده و تعویض نمود.

 

این اتصال به دو روش آبکاری گرم و آبگاری سرد گالوانیزه می شود، انجام گالوانیزه برای جلوگیری از خورنده گی و جلوگیری از زنگ زده گی بسیار مهم می باشد و مقاومت این محصول را در برابر این آسیبها بالا می برد.

 

رابط گالوانیزه از سایز “1/2 الی “4 اینچ تولید می شود، و سایزهای بزرگتر برای استفاده در چاه ها بنا به سفارش قابل ساخت می باشد.بوشن گالوانیزه از سایز 1/2 الی “4 تولید می شود و سایز های بزرگتر به صورت سفارشی از فولاد ساخته می شود.

 

مزایای رابط گالوانیزه:

 

  • مقاوم در برابر خورنده گی و زنگ زده گی
  • عمر بسیار طولانی
  • دارای پوشش گالوانیزه
  • دارای رزوه برای اتصال سریع و آسان
  • مقاوم در برابر فشار و حرارت بالا و سرما
  • مرقوم به صرفه بوده و ضریب انبساط کمتری دارد
  • ویژه گی سهولت در باز شدن و تعمیر و یا تعویض

 

اندازه های موجود:

 

 

 

1/2 اینچ
3/4 اینچ
1 اینچ
11/4 اینچ
11/2 اینچ
2 اینچ
21/2 اینچ
3 اینچ
4 اینچ