کابینت حمام مارتا (کنج مارتا)

ارسال رایگان
تاریخ تحویل: 1 الی 3 روز کاری
تولید کننده: سنی پلاستیک
245,000 تومان
241,000 تومان

 

از زمانيكه مردم به ساخت حمام در ساختمان هاى شخصى گرايش پيدا كردند تجهيز حمام جهت استحمام مطبوع و دلپذير به یکی از دغدغه های مردم مبدل گشت. در ابتدا اين تجهيزات در ساده ترين شكل ممكن وجود داشت اما به تدريج با پيشرفت صنعت شكل ديگرى به خود گرفت. اكسسورى هايى كه در مدلهاى مختلف جهت قرار دادن لوازم و شوينده هاى مصرفى در حمام ساخته ميشد هر كدام به نوعى ايرادى داشت. تعدد نصب در حمام مهمترين اشكال بوده و مردم در پى كالايى بوده و هستند كه كارايى چند محصول را بطور همزمان داشته باشد. علاوه بر اين پايين بودن هزينه، كيفيت كالا و كارايى آن را ميتوان از عوامل ديگر در انتخاب يك محصول برشمرد.

شرکت سنی پلاستیک با تولید محصولاتی با نام كابينت حمام در مدلهاى ديوارى و كنج توانسته است این دغدغه را کاهش دهد چرا كه كابينتهاى توليدى اين شركت از طراحى زيبا، كيفيت مطلوب، نصب آسان، ماندرگارى بالا بويژه در شرايط مرطوب حمام برخوردار بوده و علاوه بر اين بسيار جادار ميباشند.

كابينتهاى حمام توليد سنى پلاستيك به گونه اى طراحى شده كه قابليت نصب در سمت چپ يا راست حمام را داشته باشد اين ويژگى موجب ميشود نصب كالا با هيچ محدوديتى مواجه نشده و محل نصب مشكلى در استفاده از كالا بوجود نياورد.

جادار بودن كابينت هاى توليد سنى پلاستيك شما را از نصب هر گونه كالاى ديگرى بى نياز كرده و تمام شوينده هاى مصرفى در مدلهاى مختلف را در خود جا ميدهد. 

این محصول دارای 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش بدون قید و شرط است.

 

جنس
pp
ارتفاع 64
تعداد طبقات 4
قلاب 2
ابعاد خارجی محصول 16.55*65 سانتی متر
سایر محصول به گونه ای طراحی شده که قابلیت نصب روی سطح صاف دیوار را نیز دارا میباشد.
تعداد طبقه 3 طبقه داخلی (2 طبقه متحرک و 1 طبقه ثابت)